Cinsel Hayatımızdaki Terör

Ne kadar komik bir yayın başlığı olsa da gerçekten çok önemli bir konu. Konuyu biraz açmak gerekirse cinsel hayatımızdaki sorumsuzlukları ele alacağız. 
Gerek hemcinslerim gerekse karşı cinslerim bugün bazı soruları bu konunun altında çözeceğiz.
Ele alacağımız sorumsuzlukları maddeler halinde işleyeli ve böylelikle daha anlaşılır olabiliriz.

1-Bu gece olmaz:)!

Bu durum gerekçekten komik gözükse de aldatmaya kadar gidebilir. Eğer partneriniz gerçekten birlikten olmak istiyorsa onu geri çevirmeyin. Eğer durumunuz gerçekten müsait değilse tartışma yolunu asla kullanmayın. Onu cezbederek sabretmesini söyleyin. Bu onun, sizi dahada ateşli görmesine neden olacaktır.

2-Bu gece neden olmaz?

Eğer partneriniz cinsel ilişki istemiyorsa fazla zorlamayın bu tecavüz olur:). Emin olun elinden geleni yapıyordur zaten. Bu durumda tartışma yoluna sakın gitmeyin bu maalesef  ayrılıkla bitebilir. Uzun dönem süresince sizi anlamıyorsa bu olayı içinizde yargılayacağınıza bütün durumu partnerinize anlatın. Bu durumda oda hatasını anlayacaktır. Unutmayın kesinlikle tartışmaya gitmeyin. Zaten kadınlar hep kazanan taraf değilmidir:).


3-Bu iş böyle olmaz

İlişki sırasında partneriniz sakın kırmayın. Bu durum onunda sizinde konsantrenizin bozulmasına sebep olacaktır.

4-Moral

İlişki sırasında partnerinize moral verin. Çok güzelsin, harikasın, çok güzel iş çıkarıyorsun vb. kelimeler söyleyin. Emin olun tam performans alırsınız.

5-Yatakta tartışma

Yatağa uzandığınızda diğer odalardaki tartışmaları unutun ve yeniden evlenmiş gibi bakın birbirinize.

6-Bu olmaz

İlişki halinde olduğunuz parnerinizin performansızla ilgili şakaya yapmayın. Bu durum bu işi çıkmaza sokacaktır.

7-Karşı olmayın

Yeni fikir veya fantezilere karşı olmayın. Üretken olun, fanteziler deneyin, yeni fikirlerle partnerinizi heyecanlandırın. Bu durum sex hayatınızı canlandıracaktır.

2 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.