2018 Beklentilerim

2018'in hepimiz için sağlık , huzur ve barışla dolmasını istiyorum. Dünya barışı istiyorum. Pembe dünyalar ve ve ve daha fazla saçmalamayacağım. Bunlar ne zaman vardı ki bundan sonrada olsun. Bizlerin en büyük hatası zaten bu tür rakamları bir portal olarak görmemiz değil mi zaten. Ama tabii bende 2018'den güzel dilekler bekliyorum ama neden? 2018'in 2017'den farkı ne? 


Biz hep şikayet ederiz o yıl iyi geçti bu yıl kötü geçecek ve daha fazlası. Ama hiçbir zaman itiraf edemedik kendimize bu sebep ve sonuçlar bizim gayretlerimize bağlı diye. Bizler hep umduk. Hep dileyip dualar yaptık. Tevekkül eksik sayın okuyucular. Başarıya giden yolda asfaltımız eksik.
Biz inanmak istediğimize inanıyoruz. Biz işlerin sonunu o kadar çok düşünüyoruz ki her zaman başını unutuyoruz. Uyanmak dileğiyle.

İllede 2018 bana bir şey getirmek istiyorsa şu okulu bu sene bitirip Konya'ya dönmemek istiyorum:). .Ama unutmayalım ki biz yalnız ona ibadet eder yalnız ondan yardım isteriz.


29 yorum:

 1. Çok güzel bir yazı olmuş bu. Realist bir bakış açışı. Rabbim bizler için hayırlısını en güzeliyle verir İnşallah. Amin

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim.Amin:).

   Sil
 2. Ben de noel babasız ve çam ağaçsız bir yıl diliyorum.

  YanıtlaSil
 3. İnşallah kısa sürede bitirirsin okulu :))

  YanıtlaSil
 4. Rabbim herkesin gönlüne göre versin.Okul hayatında başarılar diliyorum.En kısa zamanda bitirmen dileğiyle.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Allah hepimizin gönlünü iyi eylesin. Teşekkürler:).

   Sil
 5. Kısa ama açıklayıcı bir yazı olmuş :).

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kısa ama açıklayıcı bir yorum olmuş:). Teşekkür ederim.

   Sil
 6. Tüm isteklerin gerçekleşir İnşallah :)

  YanıtlaSil
 7. Umarım 2018 dilediğini getirir :))

  YanıtlaSil
 8. Kardeşim benim çok güzel bir yazı fatiha suresi 5. ayetinde dediği gibi (Biz yalnız ona ibadet eder yalnız ondan yardım isteriz) sende bahsetmişsin yazında zaten seni tebrik ediyorum müslüman
  Rabbim bizim için en hayırlısı neyse onu eylesin inşaAllah kardeşim umarım okulunu bir an önce bitirmeni en içten dileklerimle temenni ederim rabbim yar ve yardımcımız olsun inşaAllah

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Amin kardeşim. Son zamanlar olan olaylar ve uyuyan müslümanların arasından verdiğin destek için teşekkürler. Allah yar ve yardımcımız olsun inşallah.

   Sil
  2. amin kardeşim inşallah

   Sil
 9. Haqlısınız əslində biz Ondanıq və dönüşümüzdə Onadır. Ətrafımızda bizi günaha sürükləyən insanlar , daima günah et deyə qışqıran seriallar və məndən günah etmək üçün istifadə et deyə fəryad edən bir internet səhifələri olduğu müddətdə sizin kimi insanlar nadir tapıntı hesab olunur məncə. Amma varlığınız belə yaxşı insanların olduğuna bir ümid səbəbi. İnşallah 2018 də dilədiyiniz hər şey Rəbbim sayəsində gerçəkləşər və yaşadığınız illər içində ən xoşbəxt ilk başlanğıc il olar. Allah əmanətində olun :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel dilek ve yorumunuz için çok teşekkür ederim:). İnşallah Allah'ın izniyle daha iyi günlerde olacağız. Allah'a emanet olun:).

   Sil
 10. Çok önemli bir noktaya değinmişsin :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim aslında hayatın her noktası önemli:).

   Sil
 11. Devrinde bulunduğumuz zaruri işler maalesef gün geçtikçe artmaktadır. İradenin ve istikbalin düştüğü günleri yaşıyoruz. Doğru yolu bulmamız dileğiyle.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Zaman durmadığı dibi devir de durmuyor yerinde.

   Sil
 12. Yılbaşı hediyeleşme etkinliği eşleşmelerini yazdım bekliyorum. www.masalzehra.com

  YanıtlaSil
 13. 2018 inşallah bütsüz geçer :)

  YanıtlaSil
 14. Öncekiler ve sonrakiler gibi.

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.