Uyanma Vakti

Kim doğdu veya kim doğacak üzerimize. Bir babanın öfkesiyle kim koruyup bir annenim şefkatiyle kim büyütecek bizi. Allah a emanet olan bu canlar kimde daha güvenli olacak. Ey gaybı bilen cahil ümmet. Siz ki vefadan vefasızlık doğurursunuz . Bilin isterim kabre davet davet üstüne. Masalar bir değil. Biri Allah a merdiven diğeri tağuta erdiren. Yani üstat baba katiliyle babalar bir safta değil.

Gaflet içindeki halkım. Size yalvarmam ile  uyku dinecekse yollar birleşir. Ancak köylerdeki halk şehirlere, şehirlerdeki halk gayri müslüman ülkelere, gayrimüslim ülkeler ise müslümanlara özenmeye devam edecekse bu sancak varsın onlarla ulusun. Sen metadan öteye gidemezsin. Sancaksız Türk milleti vebali boynunda bir gençlik demektir. O gençliğe ise galibiyet haram bir gelecektir. 


Türk milleti vadedilenlerin dışında bir tahakkuk var ise bilesin yollar ayrı düşmüştür. Yapılacaklar benim aciz bendimden gelirse onlara nefes haramdır. Sehere kalmaz bir azap bir gün hepsini bulacaktır. Allah a can yola son olmayacaktır.

Anlam katın sözlerime. Vefadan helak olmayalım. Lal olmuş dilimiz  yalnız gafletteki gözlerimizdendir. Uyanırsak biter bu açlık,  öfke . zulüm ve adaletsizlik. Türk başardı diyecekler ama hepimiz bileceğiz ki LA GAlİBE İLLAHLAH. Müslümanlar uyandı diyeceğiz.


8 yorum:

 1. Nerde bu filistin gazetelerinde köşe yazarlığı yapanlar,21.yüzyılın en büyük silahı hiç kuşkusuz kalem olmuş anlayana.diyeceğim o dur ki milleti millet yapan garp ha hazırlayan bir satir kelimedir vatan aşkını kelimelere güzel ifade etmişsin kalemine sağlık...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Umarım her şey daha güzel olur.

   Sil
 2. ;D

  Interessante.

  Ótima quarta!

  Beijo! ^^

  YanıtlaSil
 3. Yazıdaki anlatımın sizin ifadeleriniz mi yoksa alıntı mı olduğunu anlayamadım ama katılmamak imkansız tabi..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle alıntı değil:). Bu güzel yorumunuz için teşekkür ediyorum.

   Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.